02.09.2017

Doskonały biustonosz

Akcesoria do biustonoszy
Jeszcze dwa lata temu nikt nie pomyślałby, że ramiączka do biustonoszy mogą zbudować stylizację i stanowić odrębną część garderoby. Teraz jednakże wszyscy zachwycają się doczepianymi ramiączkami tworzącymi w okolicach biustu układy o rozmaitych wzorach. Ramiączka te pomagają w podtrzymywaniu biustu, szczególnie kiedy jest on obfity a ramiączka wybierzemy szeroki i miękkie oraz dodatkowo dodają seksapilu jednocześnie nic nie odsłaniając.Także panie o małych biustach powinny pokusić się o dopinane, ozdobne ramiączka do biustonoszy, ponieważ dzięki temu, że zwracają one uwagę na dekolt, biust staje się uwydatniony i to na niego jest ukierunkowana uwaga.

Wybierając ramiączka do biustonoszy musimy kierować się zasadą: im szersze tym lepsze. Mniejsze jest wtedy prawdopodobieństwo wbijania się ramiączek w skórę, budowy nieestetycznych fałdek na ramionach i plecach, , a ponadto co bardzo ważne: zrywania się ramiączek, co zdarza się najczęściej zimą, kiedy poprzez noszenie mnóstwa warstw na sobie, najłatwiej o coś zahaczyć. Dobrze, jeżeli już posiadamy w swojej garderobie kilka rodzajów ramiączek, zarówno pod kątem koloru jak i kroju.

Dzięki temu w każdej sytuacji dobrze dobierzemy swoją bieliznę pod kolor reszty stylizacji. Ma to szczególne znaczenie w sytuacjach formalnych, bo neonowe ramiączka wystające spod eleganckiej sukienki z całkowitą czyli stu procentową pewnością nie dodadzą wam klasy. Dlatego ramiączka do biustonoszy najlepiej wybierać czarne, białe bądź beżowe. Takie uniwersalne połączenie nigdy nie przyniesie wam wstydu a wasza bielizna w każdej chwili będzie olśniewająca!

Źródło informacji: ramiączka do biustonoszy.